Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
ElioRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5