Series
Ratings
190
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0