Movies
Ratings
202
The HandmaidenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The InternRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5