Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0