Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
 
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
 
ExhumaRated ★ 1.5