Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Flags of Our FathersRated ★ 4.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0