Movies
Ratings
546
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0