Series
Ratings
121
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Seoul 1945Rated ★ 5.0- Secret CampusRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Merry Go RoundRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0