Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.0
WickedRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.5