Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5- The ClubhouseRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0