Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 2.5
Goya's GhostsRated ★ 2.0
NanaRated ★ 3.0
The SummerRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 1.0
Last SummerRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0