Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5