Movies
Ratings
279
Infernal AffairsRated ★ 5.0
La Femme NikitaRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5