Movies
Ratings
300 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
- ForestRated ★ 3.0
 INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5 INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
 The 39 StepsRated ★ 3.0 The 39 StepsRated ★ 3.0
 North by NorthwestRated ★ 4.0 North by NorthwestRated ★ 4.0
 Anna and the ApocalypseRated ★ 1.0 Anna and the ApocalypseRated ★ 1.0
 FireworksRated ★ 3.0 FireworksRated ★ 3.0
 Stranger Than ParadiseRated ★ 2.5 Stranger Than ParadiseRated ★ 2.5
 IkiruRated ★ 3.0 IkiruRated ★ 3.0
 The Florida ProjectRated ★ 4.0 The Florida ProjectRated ★ 4.0
 A Short Film About LoveRated ★ 4.0 A Short Film About LoveRated ★ 4.0
 Night of the Living DeadRated ★ 3.5 Night of the Living DeadRated ★ 3.5
 La StradaRated ★ 2.0 La StradaRated ★ 2.0
 Robo-GRated ★ 3.5 Robo-GRated ★ 3.5
 Happy FlightRated ★ 5.0 Happy FlightRated ★ 5.0
- Survival FamilyRated ★ 5.0
 After YangRated ★ 3.5 After YangRated ★ 3.5
 Because I Hate KoreaRated ★ 2.5 Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
 ShopliftersRated ★ 5.0 ShopliftersRated ★ 5.0