Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Lupin Part 3Rated ★ 3.5