Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
The NetRated ★ 2.5
Love MeRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 2.0
All's Well, Ends WellRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
Cape FearRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
CicadaRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
True GritRated ★ 3.5