Movies
Ratings
488
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
We Have a PopeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0