Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
DittoRated ★ 4.0