Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
We Are Little ZombiesRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 1.5
Our PresidentRated ★ 4.0