Titles you rated
Visiting HoursRated ★ 3.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 5.0
Emilia PerezRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Dilili in ParisRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
SandRated ★ 4.0
A Fortunate ManRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
AmélieRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.5- HeroRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0