Titles you rated
The Book of EliRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
Bangkok DangerousRated ★ 2.5
Code Name GeronimoRated ★ 1.5
Machine Gun PreacherRated ★ 3.0
The RundownRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 2.5
SaharaRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.0
RamboRated ★ 2.5
CatwomanRated ★ 2.5
From Paris with LoveRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.5
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0