Series
Ratings
40
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5