Series
Ratings
143
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 5.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
- DoubtRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0