Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0