Movies
Ratings
532
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Midsummer's EquationRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Wild at HeartRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Ano Hana ga Saku Oka de Kimi to Mata DeaetaraRated ★ 0.5
RestlessRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0