Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
BurningRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The IncidentRated ★ 5.0
The Great WallRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Assassin's CreedRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0