Titles you rated
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Blade ManRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0