Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
2035Rated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5