Titles you rated
TwilightRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0