Movies
Ratings
229
Juror 8Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
BrothersRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.5
The Accidental Gangster and the Mistaken CourtesanRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0