Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0