Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Tragedy of MacbethRated ★ 2.0
House of GucciRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0