Series
Ratings
25
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
So Not Worth ItRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0- ShortpaperRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5