Movies
Ratings
801
SuspiriaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Beautiful VampireRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 3.5
FAQRated ★ 4.5- TOKYO Dragon HantenRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
TuskRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0- The UninvitedRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.5
Color Out of SpaceRated ★ 3.0
The AddictionRated ★ 3.5