Movies
Ratings
102
DreamgirlsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0