Movies
Ratings
360
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0