Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5- DxyzRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5