Movies
Ratings
184
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
King of ThornRated ★ 4.0
Taxi 3Rated ★ 4.0