Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 5.0
On the LineRated ★ 3.5
Uncle DrewRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 3.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0