Movies
Ratings
212
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0