Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5