Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
If You Were Me 4Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Last Boy ScoutRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0