Movies
Ratings
44
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.0
FailanRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0