Series
Ratings
178
My NameRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Mary & GeorgeRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5
MineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
My MisterRated ★ 0.5
Law SchoolRated ★ 5.0