Series
Ratings
18
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Long Love LetterRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
Twenty AgainRated ★ 4.5