Movies
Ratings
519
GoodFellasRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
John RabeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Armour of GodRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0