Movies
Ratings
348
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0