Series
Ratings
21
ChernobylRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0