Movies
Ratings
648
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
IcarusRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 1.5
Cube ZeroRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Iron SkyRated ★ 3.0
The X FilesRated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.5