Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
NoahRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0